wróżka wróżka

chiromancja

Mediumizm
Zagraj w Satori
Radykalne wybaczanie
Piękno Mandali
Czakramy
Mapa strony
Linki

 Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

 Proszę o przesłanie zdjęć prawej i lewej dłoni z aparatu cyfrowego  
w formacie jpg na adres
tarot@tarot.org.pl
Aby usprawnić przesyłanie plików na skrzynkę proszę o pliki nie większe niż 2 MB. (pomocne może być spakowanie pliku rar-em lub zip-em).
Koszt pełnej analizy chirologicznej dłoni wynosi - 100 zł
 
 
Chiromancja jest sztuką odczytania ludzkiego losu a często też stanu zdrowia z dłoni. Rabelais nazwał człowieka Mikrokosmosem. Starożytni dostrzegli w człowieku streszczenie całej przyrody rękę zaś uważali za streszczenie samego człowieka jako jego Mikrokosmos czynny. Arystoteles nazwał rękę organem organów, instrumentem instrumentów ciała ludzkiego odzwierciedleniem człowieka wewnętrznego.

        Fundamentalne dzieło w tej dziedzinie stworzył Ernest Isseberner-Haldane zasady zawarte w jego "Czytaniu z ręki" są obowiązujące do dnia dzisiejszego. Urodził się 11 czerwca 1886 roku w Kołobrzegu i jako siedemnastolatek zaczął studiowanie sztuki czytania z dłoni. Podczas podróży między innymi do Indii zebrał wiele doświadczeń dotyczących diagnostyki dłoni i paznokci co przyczyniło się do usystematyzowania jego wiedzy. W roku 1953 otrzymał tytuł członka honorowego International Society of Neurophatic Physicians. Po pierwszej wojnie światowej został członkiem Instytutu Antropologii przy Uniwersytecie w Berlinie.

      Ernest Isseberner-Haldane stworzył diagnostykę uzupełniającą dla medycyny która jest do dziś stosowana praktycznie.
Od 1952 roku, aż do śmierci w 1966 roku mieszkał we Frankfurcie gdzie prowadził swoja praktykę. Po jego śmierci pieczę nad spuścizną przejęła wieloletnia towarzyszka życia Rita Isseberner-Haldane.

"Tak jasno, tak prosto, tak łatwo rozpoznawane, w tak krótkim czasie, prawie wszystko we wszystkim, możliwe jest tylko poprzez diagnostykę dłoni!"

                                                                       Ernest Isseberner-Haldane

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop