wróżka wróżka


Mediumizm
Zagraj w Satori
Radykalne wybaczanie
Piękno Mandali
Czakramy
Mapa strony
Linki


 

 
 

 

 

  

 

 

 
 

 

 


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

Autorem tekstu o zdolnościach parapsychicznych jest Maciej Lachowicz.
Ja przeczytałam go zafascynowana i nie mogłam sobie odmówić przyjemności
rozpropagowania go za pośrednictwem mojej strony (oczywiście zamieszczam tekst dzięki uprzejmosci autora, za co mu serdecznie dziękuje:)
Zapraszam także na stronę Macieja Lachowicza http://alfatet2.webpark.pl/
Przyjemnej lektury:)NIHIL MAGNUM SINE ARDONE


Kto umie czytać,
Posiadł klucz do wielkich czynów,
Do nieprzeczuwalnych możliwości,
Do upajająco pięknego,
Udanego i sensownego życia.

Aldous HuxleyCzy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć przeczucie, które się dokładnie sprawdziło? Czy wiedziałeś kto do Ciebie dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę telefonu? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zanucić ulubiony utwór, który po krótkiej chwili usłyszałeś we włączonym odbiorniku radiowym? Czy miałeś kiedyś nagłe wrażenie, że powinieneś coś zrobić lub czegoś zaniechać, a później odkryłeś, że trzeba było postąpić zgodnie z tym odczuciem?
Jeśli tak-to było to instynktowne wykorzystanie zdolności parapsychicznych. Na tej stronie nie zamieszczę teorii dla ludzi bardzo wtajemniczonych, teorii nie mających praktycznego zastosowania-przedstawię tu kilka technik parapsychologicznych, które pomogą Ci rozwiązać codzienne problemy, chronić Cię przed złem, lepiej zrozumieć przeczytane i usłyszane informacje, a nawet "zarezerwować" najlepsze miejsce na dowolnym parkingu!! Potraktuj ten artykuł jak mapę po świecie parapsychicznym. Niech Cię zaprowadzi wszędzie tam, dokąd powinieneś dotrzeć, by wyzwolić i rozwinąć swój wrodzony talent parapsychiczny. Jeśli naprawdę pragniesz lepszego życia, to ten artykuł pomoże Ci to osiągnąć.
Wszyscy ludzie rodzą się z pewnymi zdolnościami parapsychicznymi, ale większość ich nie rozwija ani nie wykorzystuje! Nie jestem w tej dziedzinie wielką sławą, znaną z ogólnokrajowych czasopism czy występów telewizyjnych, nie jestem również psychologiem. Jestem kimś zupełnie zwyczajnym, takim jak Ty.
Sam nauczyłem się doskonalić swoje zdolności parapsychiczne, niektóre naprawdę w poważnym stopniu i spróbuje Ci powiedzieć jak to osiągnąć. Podzielę się z Tobą kilkoma osobistymi doświadczeniami z tego zakresu, żeby zorientować się, o co chodzi w tym innym świecie. Stwierdzisz, że jest on nieskomplikowany, przyjazny i możesz zajść z nim tak daleko lub tak blisko jak sam zdecydujesz.

Chcę pokazać, że możesz być zupełnie niezależny i przez cały czas sprawować całkowitą kontrole nad swoim życiem zgodnie z wyborami, które podejmujesz. Nie musisz rezygnować z żadnej części swojej tożsamości, swoich marzeń, celów, by sprostać czyimś oczekiwaniom wobec ciebie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre małżeństwa są siedliskiem niezgody, dysharmonii, nieszczęścia i braku spełnienia, podczas gdy inne są zgodne, szczęśliwe i spełnione? Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią osiągnąć w zawodzie nawet najmniejszych sukcesów? Nienawidzą swojej pracy, nie rozumieją, czego się od nich oczekuje, nie umieją dogadać się z szefem. A są tacy, którzy zawsze robią właściwe rzeczy we właściwym czasie i we właściwy sposób. Lubią swoją pracę, wiedzą, czego się od nich wymaga i rozumieją się z szefem w pół słowa. Każdy może mieć takie zajęcie, jakie chce i odnosić w nim sukcesy. Masz prawo do sukcesów i zadowolenia z pracy. Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie ciągle chorują? Natychmiast łapiąc każdy krążący wirus. A inni chorują żako lub wcale. Nie musisz chorować ani cierpieć. Masz prawo do zdrowia i życia bez bólu. Naprawdę masz wrodzoną zdolność, żeby doznawać tych wszystkich rzeczy i jeszcze więcej, masz także prawo, by być szczęśliwym, osiągnąć powodzenie, wiedzę spełnienie itd. Nie potrzebujesz niczyjego pozwolenia. Ludzie dlatego nie wzbogacają sobie życia, że nie wiedzą jak to robić. Usiłują płynąć pod prąd, zamiast pozwolić mu się unosić i korzystać ze swej naturalnej energii. Nie zdając sobie sprawy ze swych praw i zdolności, nie korzystają z nich i są nieszczęśliwi.

Czytając zastanawiasz się, czytelniku jak można czytać w czyimś umyśle? Ja udaję się na swój podstawowy poziom umysłu i wizualizuje daną osobę w swoim umyśle. Potem pytam:, "czym się martwisz? Opowiedz mi o sobie". Pytam też o wszystkie sprawy związane z daną sytuacją. Krótko mówiąc zadaje takie pytanie, jakie zadawałby detektyw szukając informacji. Pytam o to na poziomie psychicznym i otrzymuje informacje bezpośrednio z takiego samego poziomu tej osoby. Dzięki temu dowiaduje się rzeczy, z których ten ktoś nie zdaje sobie sprawy. Wszystkie umysły stanowią część świadomości kosmicznej. Ten właśnie fakt umożliwia "czytanie" cudzych myślach. Czasami informacje przychodzą do mnie w formie obrazów, czasami docierają do mnie jako uczucia, innym razem jako bezgłośne słowa wypełniające mój umysł, a kiedy indziej jako mentalne wrażenia, które musze sobie wytłumaczyć i zinterpretować. Na ogół pytam, "co to znaczy?", i w tedy pojawia się logiczne wyjaśnienie. Ty również kiedyś tego doświadczysz. Wymaga to tylko trochę czasu, cierpliwości i mnóstwo ćwiczeń.

Każdy człowiek jest źródłem energii. Pozytywnej jak i negatywnej. Złe energie innych ludzi nie mogą wyrządzić ci krzywdy, jeśli im na to nie pozwolisz. Tarcza ochronna będzie cię bronić przed złymi wpływami z zewnątrz. Więcej kłopotów przysparza negatywna energia, którą sam wytwarzasz. Jeśli wytwarzasz negatywną energię będzie wracać do ciebie jak bumerang. Nie możesz się obronić przed własną negatywna energią. Sam ją wytworzyłeś jest twoja i prędzej czy później będziesz musiał stawić jej czoło. Zanim wpadniesz w panikę wiedz, że istnieją skuteczne sposoby przeciwdziałania negatywnej energii, którą generujesz tak żebyś nie musiał odczuwać wszystkich złych skutków. Polega to na tym, że likwidujesz ja za pomocą wielkiej dawki pozytywnej energii. Podam przykład: mówisz np. o kimś niedobrze i powodujesz, że człowiek ten ma kłopoty: wytworzyłeś w ten sposób energie karmiczną i w ten sposób tworzy się potrzeba by jako przeciwwaga powstała pozytywna energia (karma). Jeśli nic nie zrobisz negatywna karma wróci do ciebie - może zostaniesz niesłusznie oczerniony, a morze stanie się coś innego. " Prawo dziesięciokrotności "stosuje się tak samo do karmy negatywnej jak i pozytywnej, dlatego możesz otrzymać jej w zamian dziesięć razy więcej. Ale wcale nie musi do tego dojść. Możesz uniknąć negatywnej karmy, tworząc jej przeciwwagę w postaci karmy pozytywnej. Podaję przykładowo jak możesz to osiągnąć:

1. Zmień stan świadomości

2. Przebacz sobie i poproś o przebaczenie osobę, którą skrzywdziłeś. Poproś o to za pośrednictwem wyższego umysłu, który ogarnia was oboje.

3. Prześlij tej osobie miłość, odwagę i spokój

4. Wizualizuj tę osobę z przywróconą dobrą reputacja, otaczaną coraz większym szacunkiem itp.

5. Zaprogramuj siebie jeszcze raz, żeby zdawać sobie sprawę, kiedy masz zamiar wytwarzać negatywną energię: wtedy będziesz mógł natychmiast ten problem zahamować

Oczywiście, jeśli coś wymaga naprawy na planie fizycznym, także powinieneś to uczynić. Używając pozytywnej energii możesz zminimalizować a czasami nawet wyeliminować potrzebę przeciwdziałania złej energii powstałej w wyniku nierozważnego postępowania. Tej metody nie można wykorzystywać do tego by robić, co ci się żywnie podoba, a później unikać konsekwencji. Takie zachowanie przynosi zgubne skutki.

POJĘCIE ROZWOJU ZDOLNOŚCI PARAPSYCHICZNYCH

1. Myśl jest energią, której nie możesz zniszczyć- myśl tworzy wszystko. Naucz się używać myśli do tworzenia takich skutków, jakich pragniesz i do komunikowania się z kosmiczną świadomością.

2. Aby wyzwolić parapsychiczne zdolności, musisz zmienić swój stan świadomości- zmienić częstotliwość fal mózgowych.

3. Hans Berger odkrył, że zamknięcie oczu zmniejsza tę częstotliwość

4. Kolejne eksperymenty wskazują, że wizualizacja wymaga zdolności parapsychiczne.

5. Każdy ma pewne wrodzone zdolności parapsychiczne

6. Wszystko co się kiedykolwiek wydarzyło, czy wydarzy, jest gdzieś zarejestrowane w kosmicznej świadomości


Mówiąc prościej, jeśli zamkniesz oczy, zmniejszysz częstotliwośc swoich fal mózgowych, możesz wykorzystać umysł i umiejętności wizualizacji do tego by używać zdolności parapsychiczne w praktyce. Oczywiście nie wystarczy tylko zamknąć oczy. Musisz przygotować zmysły i umysł, żeby zrobiły to co chcesz. Osiągniesz to powtarzając podane ćwiczenia tak długo aż twój umysł zrozumie, że naprawdę chcesz rozwinąć i wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne. Niektórym przyjdzie to stosunkowo łatwo inni będą potrzebowali trochę więcej czasu. Sekret tkwi w wytrwałości i determinacji, jeśli chodzi o trening umysłu.

Podświadomy umysł ma pewne bardzo szczególne właściwości, uważa się, że funkcjonuje on w zakresie fal alfa. Zapamiętaj, że kiedy zamkniesz oczy, twój mózg zacznie generować silne fale alfa, co oznacza, że masz wtedy doskonały dostęp od swojej podświadomości. Podświadomy umysł nie myśli, nie rozumie, ani nie wyciąga wniosków, nie rozumie zła ani dobra, ani też nie wie, co jest słuszne a co nie. Podświadomy umysł robi po prostu to, co się mu każe, jest jak posłuszny służący, który wypełnia polecenia, nigdy ich nie kwestionując. Gdybyś dostatecznie często wmawiał sobie, że jesteś głupim niezdarnym idiotą, twój podświadomy umysł zacząłby interpretować te słowa jak rozkaz i po pewnym czasie rzeczywiście zachowałbyś się niemądrze , niezręcznie i idiotycznie. gdybyś dostatecznie często powtarzał, że możesz i chcesz wykorzystywać zdolności parapsychiczne w praktyce, twój podświadomy umysł zinterpretowałby to jako polecenie i zacząłby z powodzeniem realizować swój zamiar.

Rozwój zdolności parapsychicznych jest kwestią wyboru. Sam programujesz swój umysł informacjami, które umożliwiają ci używanie tych zdolności, kiedy tylko chcesz. Wykreowanie psychicznej tarczy jest jednoznaczne z zaprogramowaniem z podświadomego umysłu, żeby ignorował programy innych osób i postępował zgodnie z programem, który sam sobie narzuciłeś.

Zamieszczam serie prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w ciągu paru minut (a często nawet kilku sekund) w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, pozwolą ci osiągnąć tyle na ile zasługujesz. Nie ma żadnego z przymusu żebyś robił którekolwiek z tych ćwiczeń. Możesz zrobić je wszystkie, jeśli tylko chcesz, możesz wybrać niektóre. To zależy tylko od ciebie.

Znam wiele metod rozwoju zdolności parapsychicznych. Proponuję te metody, które wiem, że są skuteczne.

Często wspominałem o przesyłaniu drogą parapsychiczną miłości pokoju, odwagi i pomocy innym ludziom. Można zrobić to całkiem prosto, udając się na poziom parapsychiczny, wizualizując to co powinno być zrobione i wypowiadając w myśli swoje intencje. Jeśli chcesz przekazać danej osobie miłość wizualizujesz tę osobę mentalnie i mówisz: "Kocham cię i przekazuję ci miłość przez kosmiczną świadomość"

Osiągnięcie poziomu podstawowego


1. Odpręż się w spokojnym miejscu

2. Zamknij oczy

3. Wyobraź sobie spiralne schody z dziesięcioma stopniami prowadzącymi na niższe piętro.

4. Wizualizuj siebie na najwyższym stopniu schodów.

5. Zejdź na dziewiąty stopień i w myśli powiedz do siebie " głębszy poziom psychiczny".

6. Wizualizuj w ten sposób zejście ze wszystkich stopni.

7. Kiedy będziesz na pierwszym powiedz: "jestem teraz na bardzo silnym poziomie psychiki, który mogę wykorzystać do udanego działania parapsychicznego. Mogę dotrzeć na ten poziom, kiedy tylko zechce, z oczami zamkniętymi lub otwartymi: wystarczy, że zapragnę tu się znaleźć i policzę od 1 do 3"

8. Otwórz oczy

Powinieneś powtarzać to ćwiczenie, co najmniej raz w tygodniu przez miesiąc. Nauczyłeś się osiągać silny poziom psychiczny, wyrażając takie pragnienie i licząc do 5 do 1. Na poziomie podstawowym możesz wykonywać prawie wszystkie czynności parapsychiczne. Głębsze poziomy są często potrzebne do specjalnych zadań takich jak regresja do dawnego życia, progresja w przyszłość czy pogłębianie związku ze świadomością kosmiczną.

POZNANIE ODPOWIEDNIEJ OSOBY

W tym czy innym okresie swojego życia, spotkasz kogoś, kogo chciałbyś bliżej poznać, ale tak jak to się często zdarza nie potrafisz zawrzeć znajomości. Może jesteś zbyt nieśmiały, może ten ktoś jest zbyt zajęty, a może po prostu nie wiesz jak zaaranżować spotkanie. Bez względu, co stanowi przeszkodę, możesz wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne do poznania tej osoby. Jest wiele sposobów na zaaranżowanie spotkania. Możesz udać się na podstawowy poziom psychiczny lub na plażę czasu (plaża czasu jest opisana w ćwiczeniach), sprowadź tego kogoś do swojej świadomości psychicznej i porozmawiaj z nim. Powiedz, że chciałbyś go poznać, poproś, aby zaczął zwracać na ciebie uwagę. Za każdym razem, gdy go zobaczysz, nawet z daleka, wejdź na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami) i prześlij wiadomość: Cześć nazywam się..(Podaj imię), chciałbym cię lepiej poznać, bo uważam, że jesteś fascynującym człowiekiem". Powiedz zresztą, co chcesz. Pomysł ten można wykorzystywać do poznania kogokolwiek, nie tylko do poznania kogoś wymarzonego. Metoda ta jest bardzo skuteczna, gdy ją stosowałem za każdym razem przekształcałem i sprawdzałem na ile jest ona skuteczna, można ją zmieniać do woli podobnie jak ćwiczenie z szukaniem miejsca do parkowania. Ćwiczenie to jest doskonałym treningiem zdolności parapsychicznych.

Po niedługim czasie poznasz tę osobę. W związku z tym zdążą się dziwne rzeczy. Niektórzy określą je jako "zbiegi okoliczności", ale możesz mi wierzyc, że nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności. Wszystko, co się dzieje jest bezpośrednim rezultatem jakiejś energii, która to coś wywołuje. W podanych przykładach to twoja umysłowa energia uruchamia ten proces i wywołuje "zbieg okoliczności"

Codziennie podejmujemy setki wyborów dotyczących kierowaniem swoim życiem. Obejmują one wiele różnych spraw: od tego, którą parę butów włożyć po decyzję czy szukać nowej pracy, jak zwrócić na siebie uwagę kogoś, kim się interesujesz. Te indywidualne wybory dotyczą ciebie jesteś za nie całkowicie odpowiedzialny i tylko ty ponosisz za nie konsekwencje. Czy nie było by lepiej gdyby twoje wybory były lepiej trafne? Czy nie było by jeszcze lepiej gdybyś dokonywał wyłącznie słusznych wyborów? Jest sposób, dzięki któremu możesz zapewnić sobie takie szanse. Nie musisz już dłużej liczyć na to, że sprawy wezmą pomyślny obrót: sam sprawisz, że tak się stanie. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, gdzie jesteś, co robisz i w jakim kierunku zmierzasz, nie sądź, że inni są za to odpowiedzialni. Tylko ty ponosisz za to odpowiedzialność. Możesz zmienić dowolny aspekt swojego życia, jeśli tego naprawdę pragniesz. Klucz jest tutaj "prawdziwe pragnienie". Większość ludzi chciałaby żeby było inaczej i na tym kończą. Nie chcą sami zmienić się na tyle, by wywołać pożądany efekt. Dopóki jesteś gotowy wykroczyć poza etap życzeń, samo życzenie jest dobrym punktem wyjścia do zmiany na lepsze. Wybierz życzenie przekształć je w jasno wyrażone marzenie, prześlij je do wyższego umysłu, a następnie przystąp do możliwie najbardziej konstruktywnych działań, by je zrealizować; pracując na rzecz wykreowania nowej rzeczywistości, pamiętaj zawsze o tym marzeniu, tak, aby zakorzeniło się w twoim umyśle.

Do spełnienia życzeń potrzebne są cztery elementy:

1. Trzeba mieć życzenie (pragnienie)

2. Trzeba wykreować marzenie (wizualizacja)

3. Trzeba przesłać marzenie do wyższego umysłu (wiara i zaangażowanie) z jednoczesnym zachowanie wizji.

4. Trzeba podjąć konstruktywne działanie (sprawowanie kontroli nad marzeniami i pokierowanie nimi)

Najlepszą drogą wiodącą do porażki jest po prostu nie podejmowanie prób. Dlatego zachęcam do wypróbowania wszystkiego, o czym pisze na tej stronie. Nieustannie badaj i rozwijaj swój parapsychiczny umysł. Bądź zadowolony i szczęśliwy z sukcesów i dziękuj za nie wyższemu umysłowi. Nie zaniechaj się porażkami, one także stanowią część procesu uczenia się. Dziękuj za wszystkie swoje doświadczenia, czy będą to oszałamiające sukcesy czy tylko nieudane próby. Idź przez życie z otwartym twórczym umysłem, używając zdolności parapsychicznych po to, aby znaleźć spełnienie w życiu dla siebie i dla swoich bliskich.

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop