wróżka wróżka

wróżka

Mediumizm
Zagraj w Satori
Radykalne wybaczanie
Piękno Mandali
Czakramy
Mapa strony
Linki  


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

Czakramy

Czakra to centrum energetyczne w ciele człowieka, które odpowiada, mówiąc w uproszczeniu, za pobieranie, magazynowanie i przekazywanie energii niezbędnej do życia. Niektóre źródła podają, że mamy ich około 88 000 i pewnie jest w tym jakaś nutka prawdy. Niemniej zajmiemy się głównie siedmioma podstawowymi czakrami, które wpływają w znaczący sposób nie tylko na nasze zdrowie, ale także na jakość naszego życia. Jeśli działają prawidłowo cieszymy się dobrym zdrowiem, tworzymy satysfakcjonujące związki, mamy interesującą pracę i wysokie zarobki. Kiedy pojawiają się kłopoty ze zdrowiem lub inne smutne sytuacje, kiedy nie umiemy kochać, cieszyć się życiem, zarabiać pieniędzy, dogadać się z rodzicami lub dziećmi, rozwijać się twórczo, to bez wątpienia odbicie tej sytuacji znajdziemy w zaburzonym funkcjonowaniu czakr.

Aczkolwiek zaburzenia w czakrach nie powstają samoistnie, lecz są skutkiem urazu, traumy, lęku, to jednak poprzez uzdrawiające oddziaływanie na nasze centra energetyczne możemy usunąć nie tylko objawy choroby (problemu), ale również ich pierwotną przyczynę. W czakrach gromadzona jest pamięć o tym, co wydarzyło się kiedyś i co spowodowało zablokowanie prawidłowego przepływu energii, a następnie doprowadziło do choroby czy innego życiowego problemu. Dla osób, które interesują się karmicznymi zależnościami cenna być może będzie informacja, że w czakrach przechowywana jest wiedza o poprzednich wcieleniach danej osoby.

Większość opracowań podaje jedynie znaczenie pojedynczych czakr, a rzadko kiedy jest tak, że problem wynika wyłącznie z zaburzonej energetyki jednego centrum. Jest to niezwykle ciekawy system mocno ze sobą połączony i najważniejsze tematy w naszym życiu zależą od harmonijnej współpracy między czakrami. Zatem rzadko kiedy "uzdrawiamy" jedną czakrę. Częściej trzeba je po prostu wszystkie równoważyć lub pracować z parami czy trójkami czakr.


                                                        wróżka
                                                           
                                                             
PRACA Z CZAKRAMI

wróżbywróżka


Czakra I MULADHARA


wróżenie

Czakra II SVADHISTHANA


tarot


Czakra III MANIPURA


wróżka

Czakra IV ANAHATA

wróżby


Czakra V VISHUDDHA


wróżenie


Czakra VI ADJNA


tarot


Czakra VII SAHASRARA
Autorką tekstów o Czakramach jest
Bogusława "Szarotka" Andrzejewska
wróżka
Zapraszam na jej niezwykłe strony:
http://www.szarotka.7d.pl
http://www.prosperita.terramail.pl

 

wróżbywróżenietarothoroskop