wróżka wróżka

wróżenie

Mediumizm
Zagraj w Satori
Radykalne wybaczanie
Piękno Mandali
Czakramy
Mapa strony
Linki
 

    
wróżka Beata
, tarot, chiromancja, radykalne wybaczanie, numerologia partnerska, wróżby, przepowiadanie przyszłości, runy,wróżenie przez internet
      
Chciałabym Państwu za pośrednictwem mojej strony umożliwić kontakt
z zadziwiającym narzędziem które potrafi uczynić życie bardziej "magicznym".

Jeśli ktoś z Was jest gotowy na przyjęcie tej magii niech UWAŻNIE PRZECZYTA tekst
o
SATORI i skontaktuje z Lesławą Ignaszewską znakomitą trenerką radykalnego wybaczania.

Warsztaty, ceremonie, grupy wsparcia.
Informacje o warsztatach i grupie wsparcia
tutaj.
Informacje i zapisy.
071-35-44-761
0692-098-076
ignaszewska@gmail.com
www.radykalnewybaczanie.com.pl

SATORI

wróżby

Autentyczne wypowiedzi osób, które zagrały w grę i poprosiły mnie
o umieszczenie ich tutaj, by zachęcić innych, do grania w grę i uporania
się z przeszłością.Grałam w tę grę pierwszy raz. Na początku wyciąga się dwie karty - które symbolizują problem,
z ktorym podczas gry będzie się pracowało. Tipping twierdzi, że 9 razy na 10 ludzie wyciągają coś, co naprawdę ich dotyczy. W moim przypadku sprawdziło się to w 100%. Wyciągnęłam kartę KONTEKST : CIAŁO oraz ZDARZENIE: MUSIAŁAŚ PODJĄĆ DECYZJĘ W SPRAWIE NIECHCIANEJ CIĄŻY, w następnym etapie gry wyciągnęłam jeszcze kartę KARMY: WSTYD. Byłam zszokowana. Nigdy nikomu się nie przyznałam, że usunęłam ciążę, zepchnęłam to zdarzenie gdzieś głęboko i uważałam, że nie ma wpływu na moje obecne życie. Podczas gry, miałam okazję na nowo skonfrontować się z przeszłością i wybaczyć sobie to, co kiedyś zrobiłam.Jak widać, moją karmiczną lekcją było doświadczenie wstydu i usunięcie ciąży było sytuacją, w jakiej miałam go doświadczyć.Grałam w tę grę z mężem. Tak się stało, że miałam kiedyś romans, o którym mój mąż się dowiedział i bardzo go to zraniło. Grając ze mną pracował nad problemem... zdrady. Wylosował karty : ZDARZENIE: KTOŚ UWIÓDŁ TWOJEGO MAŁŻONKA/PARTNERA a do tego KONTEKST: ZWIĄZKI.Pierwszy raz mieliśmy okazję porozmawiać dzięki temu na temat tamtej sytuacji, a mój mąż poczuł dużą ulgę po skończeniu gry. Czuję, że teraz między nami dużo lepiej się układa.


Dokonaj wewnętrznej przemiany i stwórz nową przyszłość!
Gra Radykalnego Wybaczania SATORI
Autorzy: Colin & JoAnna Tipping


Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra 'Satori' jest z pewnością najmniej stresującą i najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech, przyczyniać się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.

Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze 'Satori' rzeczywiście umożliwia ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom - osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju
.
Grając w 'Satori', można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w grę wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.

Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości - twojej własnej, rzecz jasna - ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który wzbudza zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!

Czym jest Radykalne Wybaczanie?

Ukazuje to bezpośrednio sama gra. 'Satori' nie wymaga wcześniejszej znajomości procesu Radykalnego Wybaczania - gracze uchwycą jego sens podczas gry. Jednak łatwiej jest, gdy osoba prowadząca grę (Gamemaster) przynajmniej do pewnego stopnia rozumie, czym różni się on od wybaczania tradycyjnego.
Płyta CD, zawierająca trzy oddzielne nagrania z wypowiedziami autorów gry, Colina i JoAnny Tipping, obejmuje (a) kilkuminutowe wprowadzenie dla wszystkich graczy, (b) szczegółowe instrukcje dla prowadzącego grę oraz (c) krótkie wyjaśnienie koncepcji Radykalnego Wybaczania.

Radykalne Wybaczanie w skrócie.

Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje nie zdarzają się nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć "dlaczego" ani "jak" to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Boskiego porządku, zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.
Twórca gry

Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce "Radykalne Wybaczanie", a także, wraz z żoną JoAnną Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.). Gra Radykalnego Wybaczania 'Satori' została wymyślona przez Colina Tippinga, następnie zaś zaprojektowana przez niego wraz z żoną.

wróżkaWYBACZANIE -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy

sennikhoroskopnumerologiatarot
e