wróżby wróżka
wróżenie
Mediumizm
Zagraj w Satori
Radykalne wybaczanie
Piękno Mandali
Czakramy
Mapa strony
Linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


wróżka

Nazywam się Beata Jeske i jestem wróżką z Wrocławia. Zapraszam Cię do mojego gabinetu - Rynek 31/32 DH "Feniks" na pierwszym piętrze. Trafić bardzo łatwo. Wejdź na pierwsze piętro do "Feniksu" klatką schodową od ul. Szewskiej, i jesteś już w moim gabinecie. Telefon: 514 618 736. E-mail: tarot@tarot.org.pl

Wróżenie z kart Tarota jest dla mnie drogą życiową. W historii mojej rodziny o Tatarskich korzeniach osoby o niezwykłych zdolnościach zdarzały się dosyć często, więc nie uważam tego za coś "egzotycznego". Znakomita większość ludzi doświadcza "dotknięcia nieznanego", tylko nie wszyscy mają odwagę się do tego przyznać. Świat wokół nas "kipi" od informacji, i po prostu jestem osobą które potrafią je dostrzec i przekazać, jaki moim zdanie może być tego mechanizm opisałam w temacie czym są wróżby.

Od wielu lat prowadzę programy telewizyjne na kanałach Polsatu i TVN-u. Udzielałam wywiadów dla TVN24 czy portalu Onet.pl. Brałam cyklicznie udział w programach "Dzień dobry TVN". Obecnie współpracuję z Kosmica TV. Media to nie wszystko moi drodzy:). Główny celem tego co robię jesteście WY i to, że mogę wam pomagać. Stawiam karty Tarota od wielu lat, i wiem, że, aby to robić naprawdę profesjonalnie trzeba nabrać odpowiedniego doświadczenia, które posiadam. Poniżej link do mojego wywiadu dla Onet.pl z horoskopem dla świata polskiej polityki na rok 2009. I jak czas pokazał wszystko się sptrawdziło :).

http://www.onet.tv/rozmowa-z-beata-jeske,4231088,5,klip.html#

Oraz moja przepowiednia dla Szymona Majewskiego na rok 2009 na kanale TVN24. Należy kliknąć na stronie w filmik podpisany "Wróżba dla Szymona na rok 2009" ( jest w tekście po prawej stronie pod filmikiem z samym Szymonem Majewskim)

http://www.tvn24.pl/26086,1579852,1,1,szymon-majewski-prezenterem-tvn24,wiadomosc.html

Nie uważam się za wybraną przez los, która zgłębi tajemnice tego świata i "wie więcej", ale uważam, że moje zdolności mogą wielu osobom pomóc w drodze życiowej, czy przestrzec (na co mam dowody w odzewie od wielu osób którym moje wróżby sprawdziły się i pomogły w życiu). Zawsze jest nadzieja i wyjście z każdej sytuacji trzeba tylko umieć je dostrzec. W znalezieniu ich staram się Wam pomóc.

Drugą moją pasją, którą włączyłam do swojej pracy, jest I-Ching i Astrologia chińska. Często mówię, że I-Ching jest nieomylny, i mam tego przykłady wróżąc Wam, swoimi autorskim kartami I-Ching na co dzień. Jestem jedną z niewielu wróżek w Polsce, która posługuje się dodatkowo tymi metodami.

Magia ludowa nie jest mi obca. Dowiesz się jak sobie poradzić z negatywnymi wpływami innych ludzi (potocznie nazywanymi klątwami lub urokami). Przyciągnąć do siebie uśmiech fortuny, czy ukochaną osobę. Wychwałam sie na polskiej wsi, gdzie takie zwyczaje były jeszcze bardzo żywe. Moja cioteczna babka zajmowała sie tym "zawodowo" była kimś w rodzaju uzdrawiaczki, szamanki i szeptunki w jednym. Część tych zdolności odziedziczyłam po niej. Metody znam skuteczne i sprawdzone. Bardzo często słyszę potem od osób odwiedzających mnie, że bardzo pozytywnie wpłynełam na ich los. Negatywy odczuwją tylko osoby, które same z natury są negatywne, ale takich ludzi nie zapraszam, ani do swojego życia, ani do swojego gabinetu.

Mediumizm także jest jedną z moich pasji. Używam tych zdolności w pewnych przypadkach, gdy zaistnieje taka potrzeba.

wróżka


O MNIE -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy przepowiadanie przyszłości,

przepowiedniewróżbysennikhoroskop